תמלול הקלטות - מחירים

תמלול הקלטות - מחירים

תִּמְלוּלִים מבצעים מגוון רחב של תמלול הקלטות: תמלול שיחות, תמלול פגישות, תמלול הרצאות, תמלול ראיונות, תמלול סרטונים, ועוד. אנו מבצעים את התמלולים עבור קהלים שונים כגון תמלול לחוקרים באקדמיה, תמלול לסופרים וכותבי ביוגרפיות, תמלול לסטודנטים, תמלול לדוקטורנטים, ועוד. מטעמי הגינות ושקיפות, התעריפים לסוגי התמלולים השונים ולקהלים השונים – זהים. עבור כל סוגי התמלול הללו, המחירים מחושבים על פי תעריף לדקת הקלטה. 

היתרון בשיטת התמחור של תִּמְלוּלִים הוא שאתם יכולים לדעת מראש מה יהיה המחיר לתמלול ההקלטה שלכם, ואין הפתעות לאחר התמלול. התעריפים לדקת הקלטה משתנים לפי שפת ההקלטה ומספר הדוברים. להלן פירוט התעריפים:

המחירים לתמלול הקלטות הם:

מחירים לתמלול הקלטות בעברית:

תמלולמחיר
תמלול הקלטות עד שני דוברים220 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-9 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*
תמלול הקלטות – 3 דוברים ומעלה220 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-12.5 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*
תמלולמחיר
תמלול הקלטות עד שני דוברים220 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*
תמלול הקלטות – 3 דוברים ומעלה285 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-19 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*

*המחירים מתייחסים להקלטות באיכות שמע טובה, וללא הנחיות מיוחדות לתמלול. המחירים אינם מתאימים לתמלול לצרכים משפטיים. לתמלול לצרכים משפטיים עיינו בדף תמלול משפטי

*המחירים כוללים מע"מ.

קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לתמלול הקלטות שלחו את הקלטות למייל recs@timlulim.com
או פנו אלינו:


  העלה קובץ (עד 10MB)*
  *ההקלטה שלך גדולה מ-10MB? צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים

  שלושה צעדים פשוטים לקבלת תמלול מקצועי

  שלח קובץ באימייל

  במידה והקובץ גדול מ-25MB ניתן לשלוח את הקובץ באמצעות גוגלדרייב. מסתבכים? פנו אלינו במייל או באמצעות הטופס ונעזור לכם לשלוח את הקבצים בקלות.

  אנחנו מתמללים

  לאחר קבלת הצעת המחיר והתשלום, ההקלטה עוברת למתמללים שלנו לצורך ביצוע התמלול. בסיום התמלול התמליל עובר בדיקה על מנת לוודא שהוא מדוייק ומתאים להקלטה.

  קבל מסמכים

  לאחר התמלול והבדיקה אנו שולחים אליכם בדוא"ל את התמלילים בפורמט docx.

  דר' עמליה רוזנבלום

  מצאתי את תִּמְלוּלִים באינטרנט, כשחיפשתי שותפים לפרוייקט מקצועי רחב היקף, שרכיב התמלולים בו היה קריטי. השוויתי כמה הצעות ובחרתי בתִּמְלוּלִים בהתחלה בגלל היחס המקצועי לפניה שלי והמחיר הנוח. אחרי התמלול הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון. המשכתי לעבוד איתם על הפרוייקט הגדול והרגיש משום שהתמלולים היו מדוייקים, העבודה בוצעה תמיד במהירות גבוהה יותר מהצפוי, וההתנהלות היתה גם מקצוענית אבל גם נעימה ביותר ברמה הבינאישית, זורמת, ומתחשבת בצרכים הייחודיים של הפרוייקט. אני ממליצה בחום ובבטחון.

  שלחו לחברים:
  נגישות