תמלול באנגלית

תמלול באנגלית

תמלול באנגלית (נקרא גם transcription, או audio transcription), הוא המרה של טקסט מדובר (כגון שיחה, הרצאה, ראיון וכדומה) לקובץ טקסט (למשל בפורמט docx). איך מתבצע תמלול באנגלית? המתמלל מאזין להקלטה ומקליד את כל הנאמר בה. מכיוון שהדוברים בדרך כלל מדברים מהר, המתמלל חוזר ומאזין פעמים נוספות לכל קטע לעתים מספר רב של פעמים, במטרה לתמלל את כל המילים. זאת בניגוד לקלדנות, שבה המתמלל מאזין להקלטה רק פעם אחת ומקליד רק מה שהוא מספיק להקליד, ולכן קלדנות מתאפיינת בפספוסים רבים, אי דיוקים וטעויות רבות, בעוד בתמלול שיעור הטעויות נמוך מאד מכיוון שהמתמלל חוזר לתקן ולהשלים מקומות בהם לא הספיק להקליד בפעם הראשונה.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, תמלול באנגלית לא נעשה על ידי תוכנה. אמנם ישנן תוכנות המתיימרות לתמלל אנגלית, אך התוצאה מלאה בטעויות וכמעט לא ניתנת לשימוש. מהניסיון בשטח עולה שניסיון "לתקן" את תוצאת התוכנה לוקח זמן רב יותר מאשר לתמלל מחדש את ההקלטה. לכן, הדרך הנכונה לתמלל היא שהמתמלל נעזר בתוכנה במהלך התמלול, אך התוכנה לא מבצעת את התמלול במקומו. 

בתמלול באנגלית חשוב מאד שהמתמלל יהיה דובר אנגלית שפת אם, על מנת למנוע טעויות בהבנת הנאמר, למנוע טעויות כתיב ולשמירה על דיוק הטקסט באופן כללי. כל המתמללים באנגלית של תִּמְלוּלִים הם דוברי אנגלית שפת אם, כדי לשמור על הדיוק של התמלולים שלכם.

צוות תִּמְלוּלִים יכין עבורכם תמלולים כגון:

 • תמלול הרצאות באנגלית
 • תמלול פגישות באנגלית
 • תמלול שיחות באנגלית
 • תמלול הקלטות באנגלית
 • תמלול סרטונים באנגלית
 • תמלול פודקסטים באנגלית
 • תמלול ראיונות באנגלית
 • ועוד

תמלול באנגלית – תעריפים:

המחירים לתמלול באנגלית הם:

תמלולמחיר
תמלול באנגלית עד שני דוברים220 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-13 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*
תמלול באנגלית – שלושה דוברים ומעלה285 ש"ח ל-15 דקות ראשונות, ו-19 ש"ח לכל דקת הקלטה נוספת*

*המחירים מתייחסים להקלטות באיכות שמע טובה.

אנו מחוייבים לסודיות מלאה של ההקלטות שלכם 

קבלו הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר לתמלול באנגלית, אנא שלחו את הקלטות למייל recs@timlulim.com
או השתמשו בטופס:


  העלה קובץ (עד 10MB)*
  *ההקלטה שלך גדולה מ-10MB? צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים

  שלושה צעדים פשוטים לקבלת תמלול מקצועי

  שלח קובץ באימייל

  במידה והקובץ גדול מ-25MB ניתן לשלוח את הקובץ באמצעות גוגלדרייב. מסתבכים? פנו אלינו במייל או באמצעות הטופס ונעזור לכם לשלוח את הקבצים בקלות.

  אנחנו מתמללים

  לאחר קבלת הצעת המחיר והתשלום, ההקלטה עוברת למתמללים שלנו לצורך ביצוע התמלול. בסיום התמלול התמליל עובר בדיקה על מנת לוודא שהוא מדוייק ומתאים להקלטה.

  קבל מסמכים

  לאחר התמלול והבדיקה אנו שולחים אליכם בדוא"ל את התמלילים בפורמט docx.

  דר' עמליה רוזנבלום

  מצאתי את תִּמְלוּלִים באינטרנט, כשחיפשתי שותפים לפרוייקט מקצועי רחב היקף, שרכיב התמלולים בו היה קריטי. השוויתי כמה הצעות ובחרתי בתִּמְלוּלִים בהתחלה בגלל היחס המקצועי לפניה שלי והמחיר הנוח. אחרי התמלול הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון. המשכתי לעבוד איתם על הפרוייקט הגדול והרגיש משום שהתמלולים היו מדוייקים, העבודה בוצעה תמיד במהירות גבוהה יותר מהצפוי, וההתנהלות היתה גם מקצוענית אבל גם נעימה ביותר ברמה הבינאישית, זורמת, ומתחשבת בצרכים הייחודיים של הפרוייקט. אני ממליצה בחום ובבטחון.

  שלחו לחברים:
  נגישות