כמה עולה תמלול באנגלית?

תמלול זוהי בעצם הפעולה, שבה מעבירים הקלטות לכתב. תמלול היא משימה הדורשת ניסיון ומקצועיות. תמלול נחוץ במקרים רבים: בראיונות, לצורך משפטי, לתמלול ישיבות, ועוד. לדוגמה כאשר עורכים ראיון, במקום לרשום את תשובותיו של המרואיין, ניתן להקליט אותו, ולאחר מכן ניגשים למלאכת התמלול. 

תמלול הקלטות

תמלול הקלטות, טוב למצבים בהם מעוניינים לבדוק, רגעים ספציפיים בהקלטה מסוימת, וקשה לשוב לשנייה המסוימת הזאת בהקלטה. תמלול ההקלטה מאפשר לעשות זאת בנוחות, ואף ניתן להעביר אותו בקלות בין אנשים שונים. על מנת שניתן יהיה להעביר שיחה שנאמרה בעל פה, לתוכן שכתוב על הדף, צריך לשים לב גם לטון בהם נאמרים הדברים, להשתמש בצורה ברורה בסימני פיסוק. תמלול הקלטות אפשרי, לכל אורך של שיחה, ארוכה או קצרה, ובעלת תוכן כזה או אחר.

תמלול באנגלית

תמלול באנגלית זו בעצם פעולה, בה מעבירים חומר מוקלט באנגלית, לתוכן כתוב באנגלית, כך שרק לאחר התמלול באנגלית, ניתן לתרגם את התמלול לעברית. כדי שניתן יהיה לבצע תמלולים באנגלית, יש צורך לשליטה מעולה בשפה, ביכולת של הקלדה מהירה ובדיוק רב. בנוסף, חשוב גם שהמתמלל עצמו, יהיה דובר אנגלית ברמת שפת אם, על מנת לדייק את ההקלטה, ולשמור על המסר שקיים במקור.

כמה עולה תמלול באנגלית?

תמלולים באנגלית של הרצאה, פגישה, שיחה, סרטון, ראיון, ועוד, באיכות טובה, עולים בין 220-285 ₪ עבור 15 הדקות הראשונות, תלוי כמה דוברים מופיעים בהקלטה. לאחר 15 הדקות הראשונות, המחיר הוא לפי כל דקה נוספת של הקלטה. לפירוט נוסף על מחירי תמלול באנגלית היכנסו לדף המחירון שלנו לתמלולים באנגלית כאן. אצלנו בתִּמְלוּלִים אתם יודעים את המחיר מראש, ואין הפתעות לאחר ההזמנה!

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות לצרכים שונים, כגון: עבור עבודות מאסטר באוניברסיטה, או למחקרים אקדמיים שונים, ואף תמלול ראיונות עיתונאיים, או תמלול של הרצאות, מאפשר ללכוד את כל הפרטים שנאמרים, ולחזור אליהם שוב לאחר הריאיון. תמלול ראיונות משחרר את המראיין מלחשוב על כל מילה שנאמרת, ולשבש את רציפות הריאיון. ובנוסף, בעזרת התמלול, אפשר לראות את הכתוב באור חדש, ולהגיע להבנות נוספות.

לא רק עסקים משתמשים בשירותי תמלול, גם אנשים פרטיים שיש להם סיפור חיים מיוחד. אנשים אלו, מבצעים הקלטה של הסיפור, וכדי להעלות אותו בכתב, פונים לחברה העוסקת בתמלולים.

לסיכום

תמלולים באנגלית, זו פעולה בה מעבירים חומר מוקלט באנגלית, לתוכן כתוב באנגלית, של הרצאה, פגישה, שיחה, סרטון, ראיון, ועוד. אם אתם מחפשים חברת תמלול, שתסיר מכם את הדאגה של התמלול, מוזמנים לשלוח לנו את ההקלטה במייל recs@timlulim.com, או באמצעות הטופס:


    העלה קובץ (עד 10MB)*
    *ההקלטה שלך גדולה מ-10MB? צור קשר באמצעות הטופס ללא שליחת ההקלטה, ונשלח לך במייל קישור מיוחד להעלאת קבצים גדולים

    שלחו לחברים:
    נגישות